Get Our Android App

सिद्धार्थको मृत्युको बारेमा नयाँ खुलासा, मृत्युको कारण अर्कै

एजेन्सी । सिद्धार्थ शुक्ला अब यो संसारमा छैनन् । बिग बोसको १३ औं सिजनमा दर्शकहरुलाई मनोरञ्जन गर्ने सिद्धार्थले टिभीमा आफ्नो अभिनयले पनि मानिसहरुको मन जितेका थिए। तर अब यो विश्वास गर्न धेरै गाह्रो भैरहेको छ कि सिद्धार्थ अब यस संसार को एक हिस्सा छैनन् । यद्यपि त्यहाँ सिद्धार्थ को यादहरु छन् जो मानिसहरुको दिलमा बसेको छ ।

उनका करोडौं फ्यानहरु छन् । सिद्धार्थ को बिदाई बाट बलिउड कलाकार धेरै दुखी छन्। टिभी र बलिउडका धेरै सेलिब्रेटीहरु आफ्नो दुस् ख व्यक्त गर्दैछन्। यसैबीच अभिनेत्री राखी सावन्तले इन्स्टाग्राममा एउटा भिडियो सेयर गरेकी छिन्। भिडियोमा राखी निकै भावुक देखिएकी छिन्।

 

तर उनले भनेका कुरा निकै अचम्म लाग्दा छन् । उनले शिद्धार्थको निधन हृ’दयघा’तका कारण नभएको बताइरहेकी छन् । यो भिडियो मा उनी भन्छिन्, ुनमस्ते साथीहरु, म अझै घर मा छु। म कहीं बाहिर निस्कन सक्दिन। सिद्धार्थको मृत्युले मलाई बेचैन बनायो । सिद्धार्थको पोस्टमार्टम धेरै डाक्टरहरुले धेरै प्रकारले गरे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.